Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Fabia2 1.6 16V


fubar

Recommended Posts

Здравейте,

 

искам да ви питам следната кола заслужава ли си парите?

също така, този модел какви често срещани проблеми има?

 

Fabia 2, 2008, 1.6 16V

 

Благодаря предварително, замислил съм се да я взимам, но се колебая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със същата но автомат.

На тази гледам има подгрев на седалките,което е супер.

И все пак,лизинг,вноски.Смятай.Ако те устройва,взимай.

 

п.п.

като сметнах=19772лв smile021

Бих се замислил,при полужение,че моята я взех на 15000 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, излиза 17060лв, не 19...

 

А и тази е 1-2 години по-нова, ужким спорт версия, въпреки липсващите джанти :?

плюс това си има ГО и Каско още 6 месеца, плюс, че следващите 2.5 години няма да трябва да се пререгистрира щом е лизингова...

 

искам да знам дали има някакви често срещани проблеми с нея, търсих из форума, нямаше такива теми за този мотор...

направи ми впечатление, че пише как колата е много глезена и редовно обслужвана, :-k

пък на 13 000км какво има да се обслужва, най-много веднъж след разработването да се смени масло и филтри :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, умишлено не пуснах обява тук(в любимия форум), за да избегна именно подобни дискусии или да се обяснявам защо, как и т.н... По темата:

Както във всяко нещо в живота така и при колите е въпрос на късмет и попадане на читава бройка - е тази кола е от тях и ако не бяха определени обстоятелства :( не бих се разделил с нея. Елементарно може да се провери докато е била гаранционна в ЕТ дали е имало удари или са извършвани някакви ремонти. До този момент двигателя както и колата като цяло са отлични. Всичко, което е купувано за нея е от ЕТ с фактури. Ако някой прояви интерес да пише на лични. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.