Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda's shock coupé!


Biohazard

Recommended Posts

Все по-интересно става с този Joyster :)

 

"...could be coming sooner than you think"

 

http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/262963/skodas_shock_coup_revealed.html

 

В нет-а има снимки и на друга Шкода с две врати, която трябва(ло) да излезе до края на годината. Дали става дума за един и същи модел в крайна сметка или за два различни двуврати модела.. времето ще покаже :)

 

Поздрави!

post-1063-138453283791_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да вижда се че е кръстоска между октавия-широко и не знам още какво. Задницата е зле :smt018 Но слуха, че ще има купе ме зарадва! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето е наистина много яко (въпреки, че предницата е Octavia Mk2 Fl с лека доработка) ;)

И задница на Ситроен C1, поне в профил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да вижда се че е кръстоска между октавия-широко и не знам още какво. Задницата е зле :smt018 Но слуха, че ще има купе ме зарадва! smile035

 

Мене ми се вижда като да е любителски монтаж във фотошоп, пък не знам :-k. То времето ще си покаже. Иначе съм съгласен, че задницата е зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концептуалния Джойстер,който беше показам преди няколко години трябва да бъде прозиведен 1:1.Много по-добре изглежда от малкия Джойстер,който би трябвало да се произвежда или от това купе.Формата на предните светлини на оригинала бяха копирани от други марки,интериора много футуристичен със с уникални линии и третата врата със диванчето е супер.Жалко,че онея от ФВ не позволяват на Шкода да се развива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги! Нека се обединим и заедно извоюваме свободата на любимата ни марка! Да кажем НЕ на дърпането на конци от VW, да кажем НЕ на диктуването на развитие на Škoda, да кажем НЕ на млечните продукти с растителни мазнини (опа това беше за друго) smile096 smile096 smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода като фирма е достатъчно богата за да съществува самостоятелно,обаче този,който раздава картите,той ги прибира.Акциите ги държат ФВ,а началниците са шваби.Шкода е офицялен спонсор на Тур дьо Франс,първенствата по хокей до колкото разбрах и на олимпиадата за младежи,която предстои.Предполагам,че са спонсори и за други мироприятия,за които не зная.В завидите на Шкода се произвеждат скоростни кутии,двигатели(Шкодови,а не на ФВ)и всичко необходимо за един автомобил.Дори ФВ да се откажат от тази марка(която им докарва огромни приходи) Шкода ще просъшествува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за купе, лично на мен това по ми харесва - http://www.topskodapics.info/skoda-tudor-concept/. За съжаление никога няма да види бял свят като сериен автомобил. Дизайнът на най-новите модели на Шкода (с изключение на Супърб 2) нещо не ми допада - прекалено много започват да приличат на азиатски автомобили с тези разтеглени фарове.

Skoda-Tudor-Concept-4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това сивичкото купенце,, става за жена за мъж нещооо, не става! А червеното е много яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още няколко много хубави проекта,които ако бъдат осъществени или поне един от тях ще е много хубаво.Червената кола,която прилича на Октавиа спред статията ще е Шкода Популяр :smt030 smile152

post-2022-13845328382_thumb.jpg

post-2022-138453283823_thumb.jpg

post-2022-138453283825_thumb.jpg

post-2022-138453283828_thumb.jpg

post-2022-138453283829_thumb.jpg

post-2022-138453283833_thumb.jpg

post-2022-138453283835_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампионе, коментарите бяха предимно за зеленото купе:

 

 

Ееееее, тва зеленкото кЪрти много! Доста е прилично! smile027 Много ще ми тича! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.