Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 2 проблем.


франки

Recommended Posts

Здравейте.Моля за съвет.Карам Фабия 2 1.9 ТДИ 105 коня.Днес докато изпреварвах на 3-та ми светна индикатора за вредните емисии т.е. мотора на таблото.Колата е на 1 година 37 000км.Обслужвана е само в сервизи на Шкода.След определено време угасна и пак светна.В началото губеше мошност после не.Моля за съвет.Дали се е случвало на някой това.Може ли да е грешка в компютъра,филтър ли е или незнам вече.Зареждам само Шел ви-пауър.Моля за съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен са свещи или филтри

стига бе

според мен пренадува...

диагностиката по форума е все едно да ти позная какъв е двигатела без да си отвориш капака-както каза 1 колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен са свещи или филтри

стига бе

според мен пренадува...

диагностиката по форума е все едно да ти позная какъв е двигатела без да си отвориш капака-както каза 1 колега

Прав е Бегачката може и бръмбари да са влезли в буталата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е филтъра за изгорелите газове,които от време на време събира сажди.При някой дизелови автомобили се изисква да се покарат 30-40 километра с повечко газ-например на магистралата за да изгорят тези сажди,и лампата гасне.Ако ли не сервиза му е майката.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.