Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пастиране и полиране......Десо от Габрово!!!УНИКАЛЕН!!!


skodaman

Recommended Posts

Колеги,здравейте,

отдавна искам да си пастирам колата и изчетох почти всичко написано из форумите на тази тема.Попаднах на една тема в БМВ форума,започнах да чета и не можах да се спра докато не я изчета цялата а тя е доста обемна/горещо ви я препоръчвам!!!/

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 41260bfd68

Когато я прочетох нямах и капка колебание къде ще си пастирам колата.Обадих се на Десо,уговорихме деня и този понеделник тръгнах за Габрово с усещането че ще видя нещо уникално.Това което видях надмина и най-смелите ми очаквания,Десо ме чакаше,запознахме се и се започна.......Повече от час му отне миенето на колата,с шампоан и ръкавица,детайл по детайл по няколко пъти докато не се увери че колата е напълно чиста.Самото пастиране и полиране продължи точно 10 часа а резултата е повече от добър/до няколко дни ще кача и снимки/

Много мога да говоря за този човек,но рискувам да ви досадя,затова още веднъж ви препоръчвам темата в БМВ форума както и тази тема

http://asterixworks.com/articleread.php?pg=36 /има и много снимов материал/

Аз съм щастлив че избрах Десо,освен голям професионалист е и невероятен човек с когото общуването е истинско удоволствие!Прекрасно е че има такива хора,Десо,щастлив съм че те познавам!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко написано е вярно /по отношение на колата/. Можете да си представите - Червена Фабия на боята на която, можеш спокойно да се обръснеш, без да се порежеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти, ти да не си купил нещо новичко от магазина, че много прилича на таквоз. ;) Ап, не, то вече няма нови единички. :mrgreen: Браво, евала, чудесно си върши работата майстора. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултата е наистина удивителен.

smile126

Сподели каква е актуалната цена ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много добре свършена работа! =D> Явно не е за всеки.Почвам да се чудя,Октавията дали да не пътува напролет към Габрово? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много добре свършена работа! =D> Явно не е за всеки.Почвам да се чудя,Октавията дали да не пътува напролет към Габрово? :-k

Няма какво да се чудиш. Ефекта е на лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ви кажа, че я видях на живо с прахоляк отгоре и изглеждаше по-добре от тези снимки!!! Браво на майстора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.