Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обороти при спрян автомобил ? Проблем с двигател ?


igmicha

Recommended Posts

Днес с мой приятел пуснахме доагностика . Притесненията ми са в едвам забележими леки претрисания(преди време бях писал за тях) със сигурност не са от горивото. При графиката на оборотите се виждат тези пикове които са във времената на претрисането :(. Някой има ли идея от какво може да е? Сменени масла филтри преди 2000км (Еуратек)....колата е на 79000 - 2годишна 105HP.

 

това го изтрих и повече не се появи.

 

1 Fault Found

001648 - Glow Plug Module 1; Glow Plug Circuit: Electrical Malfunction

P0670 - 000 - -

Freeze Frame:

Fault Status: 01110000

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 1

Mileage: 78209 km

Time Indication: 0

Date: 2021.14.00

Time: 13:43:23

 

Freeze Frame:

RPM: 882 /min

Speed: 0.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 13.98 V

Bin. Bits: 11000100

Temperature: 23.4°C

Bin. Bits: 10110000

 

Readiness: 0 0 0 0 0

post-2563-138453284202_thumb.jpg

post-2563-138453284206_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте стойностите на дюзите и синхронизацията на валовете

променете оборотите леко и може да се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм специалист, но четох някъде чe една от възможните причини е замърсен дросел. Пробвай да го почистиш. Ако разбираш английски мога да ти дам и link :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,днес пуснах тест на друга Октавия 1.9 PD 105HP - резултата почти същия пак има пикове и колебания - но не се усещат престрисания.

Студен топъл двигател - все тая. Аз ли нямам късмет в тестваните коли или този двигател си е така компенсира от време на време 819 на 840 оборота и после връща на нормалните 819.

post-2563-138453284735_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте колеги, аз съм нов с 2.0 TDI Elegance. Бихте ли ми препоръчали сервиз?

 

Ако си беше направил труда да попълниш "Местожителство"-то в профила си, щеше да улесниш доста хора, вместо да ги караш да гадаят. Иначе - добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.