Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Yeti в Русе


Recommended Posts

Честито, много километри да навъртиш с него! Виждам, че е 4х4, с кой двигател е? Сподели първите впечатления :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D ами с 2.0 литра, 140-ка, много съм доволен от моята малка Бети, карам я вече цяла година и има около 55000 км, карал съм я доста оф-роуд и смея да кажа че е незаменима. там където затъват много джипове, Бети минава без проблем. честно казано не бих я заменил с нищо друго. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Другото хубаво, ама защо е трябвало така да осакатиш емблемата отпред [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Интервенциите" по предницата не ми допадат. smile049 Но, в крайна сметка, важното е ти да си я харесваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, този амортесъор на предния капак допълнително ли си го слагал?

Или си е в оборудването на колата?

Ако ти си си го слагал, има ли усукване някакво ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм го слагал, не знам дали има фабрично на Йети, има само в Супершкода.цом и е 70 лв.

в какъв смисъл дали има усукване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш предвид обяснението че при затваряне трябва да се натиска върху пантата, там където се хваща аморисьора.

аз съм сложил 400N амортисьор и няма голямо напрежение, нито при затваряне нито при отваряне, отваря се много плавно.

не съм забелязал да се усуква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.