Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 02г. Диагностика


Iwailo0o1

Recommended Posts

Здравейте.Става дума за Фабиа 2002г. 1,9 ТДИ 101к.с. Та колата е на един познат,който сега си я взе и искаме да и направим една диагностика , но не можем да намерим буксата къде е :mrgreen: . А и аз не знам къде е понеже за първи път виждам такова нещо отблизо smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под волана сваляте капака където са бушоните, намира се в ляво с лилава букса (ако не се лъжа)

skoda-fabia-interior1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много, но става дума за Фабиа 1. Забравил съм да отбележа ](*,) . Отново извинявам се.

 

При нея таблото с бушоните е отстрани на таблото.Там гледах,под волана гледах...няма я пустата букса :)

 

Също така иима едно ключе на което пише Включено ( ON ) под волана. То за какво е ? :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

Буксата я намерих.Била е под носа ми през цялото време.Точно зад джоба където е това копче ,което съм заоградил :)

post-8088-138453284744_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така иима едно ключе на което пише Включено ( ON ) под волана. То за какво е ? :mrgreen:

Това ключе е за хладилната жабка, която представлява тази ниша, зад това капаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Също така иима едно ключе на което пише Включено ( ON ) под волана. То за какво е ? :mrgreen:

Това ключе е за хладилната жабка, която представлява тази ниша, зад това капаче.

не е ли за дневните светлини :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така де.Аз така разбрах,че за това копче си говорят при бушониерата :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.