Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакътник


Mirolo

Recommended Posts

Здравейте Колеги!Бихте ли споделили мнение за този подлакътник?Благодаря предварително!

post-3951-138453284788_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре ми се вижда, като оригиналния за моята Фабия. Колега от къде го видя и какви пари е smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих същия само че сив за 80 лева,но пише за голф 4 и незнам дали става на Октавия 1.Четох някъде,че скърцат и лесно се чупят.Ако някой има опит,моля да сподели.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътника от голф 4 ще стане на октавия 1, колкото за скърцането и чупенето, имам колега с пасат със същият подлакътник и няма такова нещо при него! Иначе личен допир съм нямал с такъв подлакътник, въпреки че ми се ще да си намеря! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътника от голф 4 ще стане на октавия 1..

колега, аз издирвам от известно време подлакътник за октавия 1 и от съфорумец, който продава такива джаджи знам, че не са еднакви (човекът продава нови подлакътници и за Г4 и не виждам логика да не му вярвам). та, не става от Г4 за О1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътника от голф 4 ще стане на октавия 1..

колега, аз издирвам от известно време подлакътник за октавия 1 и от съфорумец, който продава такива джаджи знам, че не са еднакви (човекът продава нови подлакътници и за Г4 и не виждам логика да не му вярвам). та, не става от Г4 за О1.

Напълно еднакви са. На мойта подлакътника е от Бора, а от Октавия съм слагал на Голф 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички Колеги за ценната информация!Подлакътникът се продава във форума на WV и е точно като моя интериор-сив.Но за сега средствата се пренасочиха към нова дроселова клапа и ще поизчакам с екстрите.Благодаря още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Бора (Голф 4) дойде без подлакътник и си го добавих. Проблемът е един и в това, че подлакътникът се монтира на мястото на нещо което е по-широко от "ствола" на подлакътника. От там той седи с няколко милиметра луфт и се мести доста неприятно напред-назад когато човек се опира на него. Като цяло това не е никак трудно за разрешение като се подпъхне нещо за да се уплътни хубаво и тогава вече всичко е на 6. Иначе инсталацията не е трудна и отнема по-малко от час дори и от неопитен монтьор. Ако ще купувате втора ръка или от автоморга се убедете, че идва с всичките джаджи за прикрепването му, които гаранция липсват, ако колата не е имала подлакътник преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! А дали ще стане на Октавия 1 преди фейслифта, смисъл със най-старото табло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Здравейте, колеги! А дали ще стане на Октавия 1 преди фейслифта, смисъл със най-старото табло

 

 

Би трябвало да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

днес го взех за 20 лв от пасат го свалих едно кам едно е с октавиата,самоче на пасата е друго захващането но пак става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих се включил в борбата за един подлакътник от октавия/гоуф 4. че сега перкам с облегалката от задната седалка, навряна между двете предни. удобно е за подлакътник, ама не е същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колега, аз съм със същия и искам да кажа, че е надежден, вярно е че малко прискърцва, но това не е болка за умиране. Слагаи и не се притеснявай !!!!

 

 

ПОЗДРАВИ !!! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.