Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Магнитна Буря


filipkarolev

Recommended Posts

Днес се очаква мощна магнитна интерференция при навлизане на частиците отделени от слънцето в резултат на слънчевите изригвания от вторник. Или както е прието да се нарича "магнитни бури" (въпреки че това название не е най-правилното).

Казано с думи прости, като постфактум се очаква общо забавяне на реакциите от страна на по податливите на такива влияния водачи на МПС. На други пък магнитната буря им действа в посока на увеличаване на нервната възбуда и в резултат склонност към агресия.

Въобще казано с думи прости, колеги днес очаквайте увеличаване на количеството и качеството на ИДИОТИТЕ по пътищата, така че да бъдем търпеливи и толерантни, все пак магнитните бури са само около 25-30 часа.

Нормално е и електронните системи като GPS, антирадари и GSM-и да не работят както обикновено, но в сравнение с говедата по пътищата това е бял кахър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ИДИОТИТЕ...

...говедата по пътищата това е бял кахър.

Мда! smile096

Магнитните бури са в главите им :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това ли от снощи съм с разтройство и повръщане!

Днес съм по-добре,но стана толкова неочаквано.

Всъщност възможно ли е,това да е причината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе вярно, трябва да си взема гинго билобата за да не забравя да си изпия виаграта! smile048 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

магнитните бури имат отражение върху организма и това си е чиста физика.

 

Ама да ти кажа, 10 пъти по голямо влияние върху организма ти има сутрешната среща с шефа :)

 

Абе за всеки случай не си носи метални украшения тия дни. Да не залиташ от магнитното поле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че не можа да се получи истинска висококачествена магнитна буря.

То при такива управляващи, не само чуждестранните инвестиции, но и магнитните бури вече взеха да ни отбягват.

А аз така добре се бях подготвил за магнитната буря.

Бях си взел свински вратни пържоли, цяла нощ ги накиснах в марина подправки за скара и лют червен пипер. Освен това се сдобих с няколко парчета осолена сланинка да намажа скарата и да си ги ползвам като мезе към вратните пържолки.

После си сварих бобец, сварих картофки и нарязах солидно количество лук. Все пак магнитна буря идва, не е шега работата.

А накрая нищо.

Язък за приготовленията, но всичко си изядох, като няма магнитна буря, то поне отбелязах 138 годишнината от обесването на Левски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че не можа да се получи истинска висококачествена магнитна буря.

То при такива управляващи, не само чуждестранните инвестиции, но и магнитните бури вече взеха да ни отбягват.

А аз така добре се бях подготвил за магнитната буря.

Бях си взел свински вратни пържоли, цяла нощ ги накиснах в марина подправки за скара и лют червен пипер. Освен това се сдобих с няколко парчета осолена сланинка да намажа скарата и да си ги ползвам като мезе към вратните пържолки.

После си сварих бобец, сварих картофки и нарязах солидно количество лук. Все пак магнитна буря идва, не е шега работата.

А накрая нищо.

Язък за приготовленията, но всичко си изядох, като няма магнитна буря, то поне отбелязах 138 годишнината от обесването на Левски.

:smt017 ти кажи как оправи стомах,че и аз съм зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Za стомаха мога да кажа, че си ял нещо което не отговаря на стандарта "Стара Планина".

Може да имаш и нервен стомах, добре е да идеш все пак да те види доктора, може да е гастрит, може и да е хеликобактер пилори - едни гадини от рода на бактериите които понякога се завъждат в стомаха на червоугодниците и докарват до повръщане, но ако е хранително отравяне, лечението е диета, и за 2-3 дни отшумява. А ако симптомите продължават мужният специалист е гастроентеролог.

а може и само да си се простудил от нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

...лечението е диета, и за 2-3 дни отшумява.

Да бе, да - що лъжеш с'я човека. МЕСО му е майката... И РАКИЯЯЯЯЯАААААААААААААА.

(може и малко чесън да добави покрай другото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ако ще добавя "малко чесън" по-добре да не сяда да яде.

Не си ли е да опердаши една глава чесън и една лук, че после с дъхът си да режеш ламарина не е работа иначе.

Срещу бъдещо хранително отравяне да руча само БДС - "Стара Планина" ама да не си ги купува мръвките от магазина ами да иде в някое село в Стара Планина и да му бастисат едно младо пасенце, че да му седнат с по каничка червено на човек, да засвири гайда, и накрая да звършат лечението на стомаха с 50 грама люта крушовица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.