Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за газ


jkar

Recommended Posts

Аз лично съм с щуцери.Имам и плочка ама тябва да повдигаш филтъра.Предимството с плочка е че имаш и смукач на газ,с щуцери нямаш.Мен ако питаш не си газираи колата.Аз много съжалявам.Всеки път като отворя багажника,и видя този боилер,ме хваща яд.Аз съм зодия хаймана и за това се принудих.И все пак ЩУЦЕРИ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с щуцери.Имам и плочка ама тябва да повдигаш филтъра.Предимството с плочка е че имаш и смукач на газ,с щуцери нямаш.....И все пак ЩУЦЕРИ. :)

По принцип си прав, заради плочката трябва да се преправят/удължат/ стойките за закрепване на въздушният филтър.

Ако толкова много държиш да имаш смукач, става и със щуцери, но през въздушния филтър. Не е зле, а си запазваш и карбуратора от разпробиване. Този вариант абсолютно замества плочката.

Разпробит карб. с щуцери е най- оптималния вариант при Шкода за работата на двигателя, но оставаш без смукач, който всъщност няма нищо общо с паленето на студен двигател, а само държи празния ход докато позагрее.

 

На снимката е показан вариант с щуцери през възд. филтър.

post-4842-138453284873_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще слагам газова уредба да попитам кои е наи удачния вариант за карб. с плочка или щуцери?

За вървеж и икономия ползваш щуцер. Просто там вакума е най-добър и постигаш макс. Друго е калко е навит и как е регулиран изпарителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.