Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Глоба фиш


deni

Recommended Posts

Моя беше 20 кинта за 70 км/ч в града, щото не се усетих, че още не съм излязъл от Сандански...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде изровихте сметките , защото на фиша никъде на пише или поне аз не видях и за това поне ми бе най - близо влетях у Си банк , та захапах дървото .

 

Пише ги на фиша долу.

 

Моя беше 20 кинта за 70 км/ч в града, щото не се усетих, че още не съм излязъл от Сандански...

 

Мен пътна полиция са ме учили да гледам уличното осветление - има ли лампи, в населено място си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да знаете, че има фишове от стари кочани със стари номера на сметките!

Това е едно от предимствата на epay - там си знаят актуалната сметка :smt034 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден пращах касиерката, да ми плаща един фиш, сметките ги имаше на фиша. В София направих един ляв завой и то от локалното и то, след като продължението на въпросното локално, беше затворено за ремонт /някви чичковци слагаха павета/. Спира ме чичко полицай /скрит в отсрещното локално в патрулката/ и казва "О, не сме оттук /естествено - Бургаски номер/" Казвам "Исках да изляза обратно на околовръстното". Полицая казва "Ако беше свил в дясно след две преки пак в дясно и ще излезеш на околовръстното." Казвам "Не знаех, ако ви накарам да ми кажете как можете да стигнете до околовръстното в Бургас от Славейков, дали ще можете???" Полисмена казва "Ми то колега знаците в цяла България и даже в цяла Европа са едни и същи!!!". Казвам "В цяла Европа полицаите помагат на движението, само в БЪЛГАРИЯ сте на пътя за да наказвате, освен това в Бургас няма околовръстно." Е слад това изказване ми написаха и фиша/20 лв./. Щяха да ми напишат и АКТ веднага, но го мързеше, да ми търси нарушение за Акт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Оооо не сме от тук?" това си класика, учудвам се как може толкова различни катаджии да употребяват едни и същи реплики.

Или другата класика "И какво ще правим сега?" последвано от потриване на ръцете.

Все едно всички куки са завършили една група в НАТФИЗ.

Може да отворим тема с топ10 на катаджийските реплики, сещам се и за "Май ще се глобяваме с вас?" или "Що прайте такива работи бе?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списъка с изреченията е доста дълъг. На всички такива отговарям неизменно "Щом трябва пиши, аз ще съм в колата." Някога пишат, но по-често, като видят, че няма да изкарат нищо и ме пускат.

 

По темата - Запазил съм си вносната бележка и фиша. Ако ми претендират, че не съм го платил поради това, че сметките на фиша са стари - да си оправят сметките и фишовете, аз не мога да хвърлям боб, да позная, че сметките им били сменени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.