Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дебитомер Oct. I 1.9TDI 90к.с.


Iwailo0o1

Recommended Posts

Здравейте. Имам тук една Окравиа 1 1,9ТДИ 90к.с.. Значи преди време както беше в движение изведнъж заби.Стана много тромава и разхода от 4,7 скочи на 6,8-7,0. и понеже бяхме на 500 км от града ми.. отидохме на диагностика в София при едни "майстори".Според тях турбото беше за смяна.Окей.Прибрахме се свалихме турбото....турбото наред,но така и така беше долу го занесох да го почистят. Нямаше му нищо.После си взех диагностичен кабел и излезе,че Н75 е заминал. Смених го. Разхода падна на 5.2-5.5. Но пак не върви.Имам съмнения,че в крайна сметка ще излезе дебитомера. Но не можах да намеря какви стойности трябва да показва и на кой канал. Разбрах само че се мери на 3-та и 4-та с пълна газ от 1800 до 4200 об./мин. Но тук идва и другият проблем. Развали ми се лаптопа ](*,) :lol: и в момента няма как да го проверя , а за диагностици тук и дума да не става. Въпросът ми е дали наистина проблема ще е в дебитомера и как може да се разбере без диагностика? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв да е този другия начин,освен да пробваш да сложиш работещ от колега.Стоиностите му ги гледаш на 10 ти примерно,но и на 8-ми реалните милиграми тр да гледаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох във Vwclub че с откачане на буксата на дебитомера се разбирало дали е за смяна, но ако се откачи няма ли да влезе в "авариен" режим, а и никъде не намерих 1 човек да каже в какво се състои разликата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха...явно ще трябва да си оправя лаптопа или да намеря друг дебитомер. Мерси за информацията все пак smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.