Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смотан проблем


Vandy

Recommended Posts

Проблема е следния: като купувах колата ми се видя голяма опашката в КАТ и не я прехвърлих. след една година каране двигателя нещо се прецака и ми излезе по-евтино да го сменя с друг, купих си го от Симо на зоопарка. сега ако искам да прехвърля колата да е на мое име ще гледат ли номера на двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ако е със софийска регистрация ... при тоз случай носиш договор за покупко - продажба , стария талон и всички платени данъци и ГО и сменяш само талона , а колата чака на пракинга ... ако регистрацията е от друг град ще трябва да си осигуриш документи за мотора.

 

П.П. Не съм сигурен само дали смяната на талона не трябваше да стане 14 дни след сделката :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен само дали смяната на талона не трябваше да стане 14 дни след сделката :-k

Така е, срока е 14 дневен. След това пишат актове за закъснение /поне в Бургас пишат/. Ако трябва да се минава през каналите на КАТ /ако автомобила не остава със същия номер/, то тогава монтирай стария двигател, ако нямаш документи за новия.

Ако-тата станаха много затова дай повече информация от рода - "Автомобила е марка Шкода модел 105, но съм сложил дв. от Октавия 1.6 MPI" и т.н. за да може да ти дадем съвет по конкретен проблем, иначе хипотези много, но не те топлят.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Фелиция 1.3карб. новия двигател е взиман от Форман. реално погледнато всичко по него (стартер,алтернатор,карбуратор) си е от стария двигател. Със софийска регистрация е и няма да сменям номера. Някаква идея какви пари е акта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.