Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia '99 20V Turbo Laurin&Klement - Masterone


masterOne

Recommended Posts

Е, само толкова ли?! :fiu:

Толкова... От Тандем шуМка толкова... Хахахаха...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 414
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    206

  • bega4kata

    37

  • BlackPearl

    12

  • The Best Forman

    12

Най-много писали в темата

Е, само толкова ли?!  :fiu:

 

under construction....

 

 

Толкова... От Тандем шуМка толкова... Хахахаха...

 

Поздрави

 

Не те разбрах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбрах?

Има някаква реклама на салами точно със същата фраза ”е... Само толкова ли?” и се бъзикам, защото реших, че точно затова го написа човека.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-3305-0-48928000-1432756864_thumb.jpg

 

Освен, че е двойно по-голям от стария кулер, има още някои разлики! Едната е в диаметъра на тръбата вход/изход. Старият е ф45мм вътрешно, а новият е 65мм вътрешно. Другата разлика е вътре в питата на кулера. По-големи канали, които ще позволят по-голям дебит!

 

post-3305-0-19030400-1432756953_thumb.jpgpost-3305-0-67330000-1432756967_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Их, че хубавкооо! :) Отприщва ли се доста?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, поправи ме ако бъркам, но не би ли трябвало с по-голям кулер да стане (още :tongue_1: ) по-лагава :eusa_think:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата още не с сглобена, като стане, ще кажа дали се усеща разлика. Целта на заниятието е, в големите жеги да не грее кулера. Относно лага, на теория да, но ще е пренебрежимо малко и дори не мисля, че ще се усети разлика. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра тема, изчетох всеки пост с интерес! Подробно описание и снимки на извършените операции! 

Имам един въпрос. С какво гориво се кара колата и как се държи с различните бензини (ако е пробвано)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече няма да се вади гадното коляно!  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

BENZIN раЦинг TEAM, само внимавай да не те срещна някъде със СДИ-то и да ти покажа силата! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачка :banger_1:

Маджо беше максимално подготвен:

съединител

нов голям колер

полу сликове

олекотен

добавка в горивото

не вечеря

сутринта ходи за дълго в тоалета

...........

БЕЗКОМПРОМИСЕН

 

п.п.Златев къв е доволен накрая :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още 2 клипа, които показват категорично, че Фабията е слаба след 120км/ч. 

 

 

Тук Сами се забави на 2-ра и се отказа.

 

 

Тук аз се забавих на 2-ра  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първия клип с лошото ми представяне забравих да изключа АСР-а и ме убиваше и на 2-ра и на 3-та.И се отказах.Защото ако бях продължил,щях да съм очукан/нищо че имам форио/ както се случи с най-бавната черна РС-ка. :tongue_1:

А на втория съм наред вече.Само че много рано преди финала връщам газта,защото страшно много камъни има в края на пистата.Направо се чува отдоле как чаткат.Направо сърцето ме болеше.Не казвам,че мога да победя Младен.

Но бялата стокаджийка,се предтсави подобаващо СРЕД ТИТАНИТЕ на ФОРУМА. Аз нямам сликове,с 19-ки съм,не съм махал седалки и резервни гуми и прочиекакто другите двама учатсници.Тоест нулева подготовка. Както си я карам,с детските столчета вътре.Но аз бях само за компания в битката на титаните :) Аз съм бебевоз стокаджия. Много готино беше,големи бъзици паднаха.Добре че времето се смили над нас точно за пистата.

Евала на Младен,страшна кола направи.Най големия е. Лагаджия......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BENZIN раЦинг TEAM, само внимавай да не те срещна някъде със СДИ-то и да ти покажа силата! :D

 

TSI team поздравява SDI team с песента - "ти нямаш сърце"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Фабийката форумна ли е ?

Ти си новак,това е великата Черна перла,многократен шампион.Потърси темата за Black Pearl, ще ахнеш.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.