Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с фарове Фела - дългите се губят в единия фар


Ivaka

Recommended Posts

Имам проблем с фаровете , състоящ се в следното: на левия фар ми си губи дългата светлина / естествено смених крушката, но за съжаление проблема не е в нея/. Едновременно с това ми се изгуби и светлинката за дълги в таблото. През уикенда отварях таблото защото имах няколко изгорели лампички, а и да го почистя - та смених я с нова и тази крушка за дългите, но уви не светна.

Взех да си мисля, че евентуално е направена така веригата като не свети индикацията в таблото да подсказва за изгоряла крушка или проблем с фаровете :? знам ли

Иначе и двата фара си светят на къси, а десния си има и дълга светлина. Ако някой има идея или се е сблъсквал с подобен проблем да сподели от къде да започна диренето на дефекта .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългите , както и късите светлини са на отделни предпазители и е много вероятно съответния предпазител или да няма контакт или да е изгорял и според книгите е №10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: Ми да точно от предпазитела / №10/ излезе.През него минава ляв фар - дълги и контролна лампа дълги светлини. Ама аз като ги гледах само отгоре ](*,) и си изглеждаха здрави всички, а той бил с окислени крачета и съответно контакта му се губи.

Сега си разпечатвам схемата с предпазители и релета и си я слагам в жабката.

 

Гена, мерси smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.