Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оригинален ауспухов накрайник за О2 2.0TDI


valadoj

Recommended Posts

Някой монтирал ли си е оригинален ауспухов накрайник за Октавиа2 2.0TDi и може ли да ми кайе дали става хубаво и не опушва ли бронята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега почти всичко самоуважаващисе ,,тунери" слагат накраиници (вдигат поне 10000.ps) ако колата ти пуши значи ще ти опуши бронята.Аз съм с накрайнк и неми е опушена бронята а ако си миеш колата почесто даже и да пуши няма да ти пука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,Ви много!Вече го поръчах в ЕТ и го качам го седмица две.Дано да сам дожолен и да не сажелявам.А самият монтаж свързан ли е с рязане и заварки?И ако не възможно ли е некой вагабонтин да ми го свали с голи ръце!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Автотрейд моя накрайник (за 1,9ТДИ 2005) е 90 и нещо лева, 3 дни доставка. В ЕТ цената беше с 20 лв отгоре и доставката около 2 седмици. Сори, че след дъжд качулка, но сега прочетох поста ти. Режат се тръбите, накрайниците са на скоби с болтове, доста здраво сържат. Рязането беше малко зор, нямах по-голям диск за ъглошлайфа и довършвах горната част на тръбите с ножовка. Накрайниците идват с книжка с инструкции, всичко е обяснено и скицирано, за различните модели се реже на различно ниво, хубаво прочети за твоя двигател (за 2,0 май имаше разлика в дължината на задната броня преди и след фейслифта, съответно и в рязането на тръбите). Само не ми харесва, че стърчат малко накрайниците от бронята, ще търся начин да скъся още 2 см., не мога да ги прибера повече, опират в заварката на тръбата към гърнето. Внимавай да не размениш накрайниците, левият и десният са различно скосени, и шевът им трябва да сочи надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.