Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв е номера на боята на Фабииката ми


ignorance

Recommended Posts

Здравейте колеги! :D

 

Тъй като трябва да боядисам задната си броня, защото е малко олюпена се чудех какъв е номера на боята ми. Някой дали има представа какъв е кода на боята на Шкода Фабия 1,2 HTP, 2004г. Боята е синя и не е металик, а обикновенна. Забелязъл съм само две разновидности на синята боя, една по-тъмна и по-светла. Моята е светла. Благодаря предварително!

 

 

И да не отварям нова тема, да попитам тук. Някой има ли проблем с подсветката в купето, по-точно лампиончето. Когато е на положение да свети при отворена врата, едва едва свети. Когато щракна копчето за постоянна работа си свети нормално. Дали има някво хлабаво кабелче или е нещо по-сериозно. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За номера на боята,повдигаш мокетчето за резервнaта гума и там трябва да има залепена бележка със номера и други глупости ;]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плафона се захранва от комфорт-модула. Той получава сигнал от микроключето и вероятно чрез реле подава захранване за да светне плафона. Трябва да потърсиш слаба връзка или може релето да е нагоряло, но ще ти е нужна схемата, но в момента не мога да ти я дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че колицата няма никакви екстри. Гола е като пушка ако това е от значение. Благодаря все пак, сега ще погледна за номера на боята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде си? (Има едно поленце "местоположение" в профила, не е зле да се попълва smile049 ).

 

Та, ако си от София и не се справиш с разгадаването на стикера, номера на боята със сигурност ще ти го намерят в магазина на Glasurit(намира се на Цариградско шосе, в посока Младост, между спирка "Плиска" и спирка "Студентски общежития", няма как да го пропуснеш.).

 

Другия вариант е да се разходиш до най-близкия до теб Еуратек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих номерчето на боята, сега ще я пръснем. Плафончето го закарах на един електротехник и го оправи, нямам си на идея какво направи ама за 2 минути всичко си беше ток и жица. Вече работи. \:D/

 

Ако може да попитам още нещо. Дали някой е рязал кората на багажника за да сложи говорители. Въпроса ми е дали ще мога да направя отвори със зеге без да раздърпам тапицерията на кората? И също така дали ще иска подсилване, купил съм стандартни говорители на Сони, не са някакви много големи, ама ми се струват тежички. smile027 Благодаря!

 

пп. Забравил съм да попълня местоживееното ми, извинявам се. От Смолян съм. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.