Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов в отбора!!!


веселин

Recommended Posts

Здравейте!

Предстои ми закупуване на Шкода Фабиа Седан 2008 - двигател BNM

Ще се радвам и тук да намеря приятели - тъй както от 6 години в http://www.vwclub.bg/forum/index.php - като притежател и на VW

:D smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Много добре си се ориентирал с марката и с клуба,веднага ще усетиш разликата към по-добре. :smt017

От кой край на страната си?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дедо Веско,дано да не пускаш бомбите и тук smile004

Добре си дошъл при фабиите smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Предстои ми закупуване на Шкода Фабиа Седан 2008 - двигател BNM

Ще се радвам и тук да намеря приятели - тъй както от 6 години в http://www.vwclub.bg/forum/index.php - като притежател и на VW

:D smile027

добре дошъл smile159

най сетне си улучил колата сега ще разбереш кой е по добрия VW

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ни е честита както се казва!!! smile159

http://veika.snimka.bg/automobiles/skod ... 576805.all

повече снимки след полиране и пастиране , че така не ми харесва - малко си падам перфекционист на тази тема!

Поздрави и ще се видим на сбирка пред НИМ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много безаварийни километри!

 

П.П. Само един клубен стикер й липсва smile001. На НИМ трябва да се поправи това. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Само един бърз въпрос....

От Еуратек ме убеждават , че 2008 партидата дизелови Фабии - са били без шумоизолиращата кора , която се закрепва в горната част на двигателя ](*,)

силно се съмнявам в това .....

както и да е - въпроса ми е - прибавянето на тази кора ще доведе ли до понижаване на интериорния шум ????

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обезшумителната кора не се ли закрепя на вътрешната част ( от страната на двигателя ) на предния капак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2008 няма обезшумителна кора под предния капак.... нито на бензиновите нито на дизеловите модели.

Поне на моята ЕТКА не видях.

 

Не мога да кажа дали ще стане такава кора от по стара година.

 

 

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Само един бърз въпрос....

От Еуратек ме убеждават , че 2008 партидата дизелови Фабии - са били без шумоизолиращата кора , която се закрепва в горната част на двигателя ](*,)

силно се съмнявам в това .....

както и да е - въпроса ми е - прибавянето на тази кора ще доведе ли до понижаване на интериорния шум ????

Благодаря!

 

За съжаление и 2 кори да сложиш колега двигателя пак ще си трака толкова много. Един от минусите на този двигател е това, но би трябвало да го знаеш когато си го избирал нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да се изкажа. Понеже съм със същия двигател, но 80 коня - от чисто любопитство съм си махал кечето на капака. Промяна в шума има, но не толкова на този в купето, колкото на този, който се чува като застанеш до колата. :)

 

Иначе колегата ако иска, нищо не пречи да си купи такова кече/кора и да си го сложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Само един бърз въпрос....

От Еуратек ме убеждават , че 2008 партидата дизелови Фабии - са били без шумоизолиращата кора , която се закрепва в горната част на двигателя ](*,)

силно се съмнявам в това .....

както и да е - въпроса ми е - прибавянето на тази кора ще доведе ли до понижаване на интериорния шум ????

Благодаря!

 

За съжаление и 2 кори да сложиш колега двигателя пак ще си трака толкова много. Един от минусите на този двигател е това, но би трябвало да го знаеш когато си го избирал нали?

За мен не е минус - достатъчно добре обезшумени са служебните коли,които карам :D

Ясно е , че трицилиндровата конструкция на двигателя , съчетана с акустично грубия темперамент на pumpe-duse технологията не е за феновете на тишината в автомобила :smt017

Благодаря за отговорите! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече става за пред хора дето се казва smile021 - след двудневен престой при един майстор от vw forum - group smile126

http://veika.snimka.bg/automobiles/skod ... 581639.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Колицата изглежда много добре. Докато си чаках Йетито тази зима, наех за 2 седмици от Еуратек точно такава Фабия, само че тъмносива. Двигателя е доста сърцат след като му се включи турбото, нищо че е само 70 коня. И багажника е супер - 3 трупа събира, както казваше Робърт де Ниро в един филм :)

Колкото до звука и работата на двигателя - въпрос на нагласа. За себе си не знам дали бих избрал такъв двигател за продължителна употреба, но докато го карах, си имаше и хубави моменти. На колонката за зареждане обаче радостта е гарантирана :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.