Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Осветление на рег. номер .


krasipask

Recommended Posts

Колеги на кой бушон са вързани плафончетата на регистрациония номер . Цял ден търся причината заради която не светят ,но така и не стигнах до решение . Масата на петата врата е изчистена до блясък ,проверил съм и уж всички бушони . Всички остананали светлини работят . Наистина не е фрапиращ проблем , но искам да го оправя ... smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Бушон-22 (F22 -7.5A). Ако светят ляв преден и заден габарит, може проблема да е във връзката м/у задния ляв габарит, превключвател и плафон за осв. на багажника, осв. на рег. номер. Тези консуматори имат обща връзка, до колкото виждам от схемата в раздел литература. Според мен щом всичко друго свети, значи проблема може да е в кабела от тази връзка до осв. на рег. номер. Зачисти и фасунгите на крушките, ако не си пробвал.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекъснат кабел в маншона на 5 - тата врата :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекъснат кабел в маншона на 5 - тата врата :!:

 

Това ме притесняваше най-много . Преди време имах скъсан кабел за реотаните на задното стъкло . По- принцип маншона е прокъсан . Как да процедирам ...за да проверя дали наистина е там проблема .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекъснат кабел в маншона на 5 - тата врата :!:

 

Това ме притесняваше най-много . Преди време имах скъсан кабел за реотаните на задното стъкло . По- принцип маншона е прокъсан . Как да процедирам ...за да проверя дали наистина е там проблема .

Откачаш всички букси /до левия стоп и тези в 5 - тата врата/. Издърпваш там където е маншона максимално навън и оглеждаш внимателно жиците. Запояваш и изолираш добре !!!

Аз на фелата пуснах направо нови кабели за най сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема наистина се оказа в маншона на петата врата .Засега го направих малко прибързано , в смисъл че само съм го бандажирал с изолирбанд . При по -топло време няма да е лошо да се запои . Тези кабели поне при мен до колкото забелязах доста опъват ,а като ги отпусна пък се прегъват .Засега мисля ,че ги нагласих в добра позиция ......дано няма повече проблеми на това място , че иначе ще трябва да се сменят .

Благодарности на "бай Вълчо" ,както и на "Borkorn" за помоща ... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.