Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Превземане или освобождаване на...


PRO

Recommended Posts

Колеги, задават се 4 почивни дни около 3ти Март (е поне за повечето от нас). Предлагам да организираме една среща. Знам, че обявяването може и да е малко късно за някой от вас, но се надявам все пак да има желаещи smile049

Като вариант ми се върти Трявна или околието, може и района около Казанлък. Все пак празника е за Освобождението и може да присъстваме на събития по случая, а какво по-подходящо място от тези райони с възрожденска история. Ооо, Шипка!

Очаквам вашите мнения и предложения!!!

 

п.п. Говорих преди малко с Хотел Панорама - Трявна. Имат оферта за 2 и 3 дни със закуски и вечери. Най-хубавото е, че все още има стаи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 г. зимата бях там на спортен лагер.Сега като гледам фотогалерията им явно е имало ремонт и обновление на мебелите,но като цяло е добро хотелчето.Ресторанта е голям,а тогавашния готвач беше факир(правише ни страшни балкански специалитети).Лошото е че паркинга пред хотела е много малък и сигурно ще побере около 10-ина коли.Иначе всеки знае какви механички има в Трявна и цените са им поносими!

Аз определено няма да мога да дойда,защото в събота 90% тръгвам на път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга може да побере и колите за събора според мен. И аз бях там 2009 и действително е приятно място за почивка. Не е супер лукс, но е напълно достатъчно според мен. smile027

Жалко, че няма да си в България по това време ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям на 3-ти да се кача и аз до Шипка . Ако има нещо може да се видим ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такааааа,сега стана интересно..........идеята е определено много добра,дано сме оздравяли дотогава.Казвайте кога и накъде тръгваме smile035 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес смятам да си резервирам стая в хотела. Ако някой възнамерява да идва, го съветвам да направи необходимите стъпки, защото е възможно и да не останат места! Ще се радвам ако се видим. За уикенда дават времето да се оправи, ще бъде добро преживяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, пък софиянци ше минат през мен да ги заредя с гориво smile001

Аз от София не виждам заинтересовани :-k Дано се видим с някой от колегите, иначе ще си бъда сам :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудни снимки ще направите на този прекрасен сняг, който е затрупал всичко в района! Вземете веригите в багажника! Уж ще е чисто, но да няма изненадани...особенно на спускане! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям на 3-ти да се кача и аз до Шипка . Ако има нещо може да се видим ..

И аз ще съм там!

Добре, нека се организираме да се видим на върха smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм в онзи район на 3-ти 4-ти и 5-ти, и смятам да се качвам на Шипка но незнам дали ще е на 3-ти по вероятно е на 4-ти да се кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние мислехме също да отидем до Шипка, ама последно се спряхме на Копривщица, че малко по-близо. А и нямаме възможност да нощуваме, заради зоологическата градина. Та, ако на някой му се ходи до Копривщица - там ще сме по обед 12:00 - 12:30 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах на 1ви през Шипка. Пътя беше като снежна приказка. Имам предвид снега по дърветата , самия път(главния) беше почистен. Сигурно на Узана е голям кеф в момента. Който е в Трявна може да се разходи до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 12:30 мисля , че Skoda_Estelle се качваше към връх Шипка , но не бях сигурен дали е той . Ние с колегата PRO слизахме с тълпата надолу ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи офанзивата около националния празник. Благодарности на Morkova, въпреки студа и анти-услугите предлагани от МТел, успяхме да се видим на Шипка! Атмосферата беше неповторима, патриотична и... мъглива smile049 Аз лично съм готов да посрещна отново 3ти март на знаменития връх! smile035

Следваха дни на почивка и спокойствие. Разбира се, си бях сам :smt018

Споделям с вас малко снимков материал от почивните дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля след 2-3 месеца като се оправи времето да се кача пак , този път да поразгледам , че то в тази мъгла почти нищо не се виждаше :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

тази година някой мисли ли да се качва на Шипка на 3-ти март ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази година някой мисли ли да се качва на Шипка на 3-ти март ?

сигурно,няколко Yeti-та и другото ще е джипове 4х4 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.