Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

относно масло за шкода октавия 1.9 тди 110кс 2002г


Teodor

Recommended Posts

колеги искам да попитам какво масло да си взема.спрял съм се на yacco 5w30 което го дават за филтър с твърди частици проблем ли е това за моята кола, която няма такъв филтър отговаря на 500.02/500.00/500.01.от yacco ми казаха, че няма значение кое масло ще си взема но 5w30 било по добро от 5w 40 и двете масла са yacco 1703

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола по книжка не трябва ли да е с 505.00? Тези спецификации които ти цитираш (500.X) мисля, че са излезли от употреба отдавна. Не че някой пройзводители не се "хвалят" и с тях де :)

 

Пройзводителя казва да се кара със масло по този стандарт 505.00 . Дали ще е 30ка или 40ка няма особенно значение, освен ако не живееш в планината. :)

 

Не, че мойта не съм я карал с "някакво" 5W40, - не умря :) Ама разликата в цената на "ъпрувнатото" масло не е кой знае каква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, благодаря ви за мненията. Вие с какава марка масло карате?

с castrol но не съм доволен и ще слагам yacco

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.