Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ремонт на Фабия


folka

Recommended Posts

Здравейте колеги.И аз имах малки проблеми с моята Фобия,но успях дя си реша проблема.Датчика за температурата на двигателя неработеше и се объркваше цялятя система неискаше даже да пали както трябва.Реших да си го купя и почнах да сменям,голям глупак излязох реших на горещ двигател да го сменям без да махна антифриза като извадя датчика много бързо и поставя другия още по-бързо ](*,) Грешка неправете като мен резултатите бяхя катастрофални за лицето ми.Наложи се и да откача едната клема на акумулатора да се изчистят грешките защото беше запомил компа стария датчик като неработещ сложих клемата и газ към аптеката за мазило-много боли обещавам повече да неправя така smile092.Общо взето взимайте мерки за правилно ремонтиране и се пазете успех на всички и безаварийно каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам като махнеш минуса на акумулатора не се чистят грешките, а само като се закачи на диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом нищо несвети по таблото и двигателя работи без проблем значи няма грешки поне аз така мисля.

 

За съжаление си в голяма заблуда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.И аз имах малки проблеми с моята Фобия,но успях дя си реша проблема.Датчика за температурата на двигателя неработеше и се объркваше цялятя система неискаше даже да пали както трябва.Реших да си го купя и почнах да сменям,голям глупак излязох реших на горещ двигател да го сменям без да махна антифриза като извадя датчика много бързо и поставя другия още по-бързо ](*,) .................................

Този датчик не се сменя при топъл ( горещ) двигател [-X , не знам как ти е сработил новия , обикновено трябва и него да си прецакал , след тази манипулация .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да несработи но откачих клемата на акумулатора и се оправи,но май-ще трябва да се изчистят грешките.Сутрин като я запаля много играят оборотите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.