Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за технически и маркировка.


megi_123

Recommended Posts

Здравейте, имам Шкода Фабия, произведена 2007 г. Трябва ли да минавам на технически преглед сега, защото имаше нещо такова, когато колата е нова да бъде освободена, но не знам за колко време. Някой ако може да ми каже :roll:

 

И друг въпрос ме вълнува. Каското ми изтича, ще го подновя във Уника / там съм си по принцип /. Искам да знам, те само ли правят маркировка, или може и друга лицензирана фирма, и дали датата на каското трябва да съвпада с датата на маркировката, че нещо ми е невъзможно да направя и двете в един и същи ден. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите три години не се минава, след това минаваш веднъж за следващите 2 (т.е. 3тата и 5тата година) и след това всяка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.