Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти 19'' за ФАБИА 1


Fabia_elegance

Recommended Posts

Здравейте колеги :) ,, някой знае ли побират се 19'' джанти на Фабиа 1 ,, http://www.anclamotorsports.com/enkei/e ... 82338.aspx ,,, това са джантите които мисля да слагам :D ,, 18'' знам че флизат защото съм виждал но искам да е нещо уникат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ги побереш но знам че ще излязат много бързо от там ако ме разбираш правилно. Как ще се кара това с платформа може би. Иначе евала за мерака smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери гума на 30 и ще влязат, има калкулатор...смятай!

 

Трябва после тази гума на 3бара и нагоре да я помпиш, че след първата дупка- язък за джантите.

 

П.С: 17ки карам с на 40 гума на 3 бара по нашите пътища. Под 3 бара- ще се кривят джанти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за отговорите и аз предполагам че може би ще флязат и без голямо рязане на калници ,,, а за гуми ще сложа най-ниските и тясни дето намеря :D ,, може да пробам как ще стоят ще свала 1 от бмв-то ми е с 19'' да вида но все пак там са доста по големи гумите за това питам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да пробам как ще стоят ще свала 1 от бмв-то ми е с 19'' да вида но все пак там са доста по големи гумите за това питам :D

 

И как точно ще сложиш БМВ джанта на Шкодата, че ми стана интересно :?: :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абонирай се за гумаджия :smt032 . Още нещо ми идва на акъла ако колата има каско дали покрива щети от типа крива джанта и (или) пръсната гума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега те джантите ще влязат ама гумите нз къде ще сложиш :D

ако толкова искаш нещо уникално си направи Фабия Кънтри :roll: :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.