Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за VIN!


Galliard33

Recommended Posts

Колеги, на път сме да вземем една кола (Шкода, естествено ;-) ), но се появява несъответствие между киловатите, които излизат по VIN декодерите и киловатите, които ги пише по документи! Моля за помощ и съвет! Ето VIN-a: TMBJG41U9AB006250

 

На колата пише, че мотора е AXR, по документи е 74 kW/101 коня, а по VIN декодерите излиза, че е 66kW/90 коня... :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Октавия тур, 2009/2010 производство...Въпросът е, дали ще сме под границата за ниския данък, та затова е чуденката дали е 90 или 100-101коня... Утре ще отида в Еуратек да видим дали ще могат да ми помогнат да го изясним... Мотора не вярвам да е сменян, абсурд, освен ако в завода не е сменен...в двигателния отсег, на бомбето на десния амортисьор има една табелка със VIN-a и разни маси - и там също пише AXR. А също така е багажника под кечето има една хартиена лепенка и там пише 74 киловата...Чуденката е защо като проверихме VIN-a на три места в интернет и на трите казва 66 киловата..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз зная,че Ок1 тур са 90 коня :-k-но не и които са помпа дюза

освен да са направили пд-90 коня има го пак на голф но кода е bhf и bru

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря и аз намерих закона - 74киловата са си ниския данък, което ми върши работа :-)

 

А иначе нямам нищо против да е 74 киловата откъм вървеж и устройство на двигателя :-)

 

В крайна сметка май си е AXR...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.