Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мрежи в багажника


karamba

Recommended Posts

Тъй или иначе имате малко теми тука...

Имам следния въпрос...

С Йетито ми дойдоха и две мрежи. Предполагам, че тези мрежи трябва да се закрепят някъде в багажника, само дето аз не намерих подходящо място, като че ли.

Ако някой е имал по-голям успех в тази връзка - да каже, щото ми писна да се търкалят на топка в багажника, а не мога да си намеря книжката на потребителя... то пък... за какво ли ми е и тя, като тука красавците от ЕТ или кой знае кой, не са направили тъп превод, като на книжката на Octavia, а чисто и просто са взели книжката на Суперб и са и лепнали корица с Йети. И аз сега знам, как да си отворя задната част на туин-дор-а, но пък не знам как да си сваля седалнките от задния ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за бързия отговор.

Хич пък не ми мина през акъла да търся книжки на друг език.

Ще се поровя в багажника да търся оставените "уши" и кукички за закачането на мрежите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей и честито!

при моя Дзверо любезните господа от ЕТА-Пловдив бяха вече закачили мрежите (вж. снимките).

на запад доставят Йетито с трета мрежа, като обхваща / покрива пода на багажника (отпада в БГ, предполагам, заради двойния под на багажника, респ. резервното колело, които на запад са екстра).

поздрави и много позитивни емоции с Йетито!

=) е.о.л.

post-7553-138453290946_thumb.jpg

post-7553-138453290952_thumb.jpg

post-7553-138453290957_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мрежи по католог ще закачате......басиииии ! smile175

А стига ве - нация техническа ли сме, или не ?! :-k

 

що бе, riator-е, не харесваш ли бийч-волейбол? представи си малко пясък в багажника и по две такива smile126 секси-мацки от всяка страна на мрежата, а?.. :smt004

=) е.о.л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми, ето тогава, вземай едно Йети!

има цели две мрежи вътре, демек мегдан за четири отбора.

:smt004 :smt004 [мрежа] :smt004 :smt004

равно на осем плажни феи?..

=) е.о.л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.