Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвети за радарен детектор


ivailo_bogdanov

Recommended Posts

Привет на всички

 

Търся си радарен детектор за Принцесата ( Октавиа ). 2003-2004 съм си купувал Кобра за Вълкъ ( Пасат ) и съм доволен от него, но не си спомням какъв е модела. Пускам темата за да споделите вашите впечатления за детекторите. Кой какви ползва, силни и слаби страни. Интересувам се и от новите тенденций.

 

Благодаря на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички

 

Търся си радарен детектор за Принцесата ( Октавиа ). 2003-2004 съм си купувал Кобра за Вълкъ ( Пасат ) и съм доволен от него, но не си спомням какъв е модела. Пускам темата,за да споделите вашите впечатления за детекторите. Кой какви ползва, силни и слаби страни. Интересувам се и от новите тенденций.

 

Благодаря на всички.

 

Абе, човек... Много рядко се нервирам, ама като прочета неграмотно мнение... не ми се иска да ти отговарям, честно... Не се стърпях, заради поредното, което пишеш. Съжалявам, наистина!

 

Ще ти отговоря с точност, само ако ми кажеш кой е този римски пълководец "тенденций" и дали е брат на "батерий"?

 

Поздрави

 

ПП: И моля те, не ми казвай, че ще напишеш "доло" с О накрая!

 

ПП2: ... от мен да мине - http://www.radar-express.com/view_product.php?pid=149 това е един хубав радар-дектор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за правописа :oops: smile126 ... Благодаря за офертата

 

Няма проблем.

 

 

Едно приятелче преди време си взе кобра, казва, че е доволен. Аз лично не ползвам такива неща, но като технологии горният е доста добре. :) То и цената си я бива за такава играчка.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да този който ми го препоръча е як но преди да го поръчам ще се огледам и за други мнения и марки. Дано не те обижда това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да този който ми го препоръча е як но преди да го поръчам ще се огледам и за други мнения и марки. Дано не те обижда това.

 

 

Въобще не! :) Аз самият така правя - гледам всичко и после избирам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да попитам какъв точно консуматив е радар детектора? :-k Темата е преместена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да този който ми го препоръча е як но преди да го поръчам ще се огледам и за други мнения и марки. Дано не те обижда това.

И от мен един съвет - из нета има много изписано по тая тема, така че използвай Гугъла. Наскоро правих проучване на актуалните модели за моя бивша колежка, чиято работа е свързана с постоянно пътуване. Направих си следния извод в резюме - по-скъпите модели са с много излишни за БГ екстри и функции за засичане, които тукашните радари не притежават, така че и по-опростените и евтини модели за около 100 лв биха ти свършили същата работа, като тези от 300. Лично аз ползвам модел на Кобра от началото на века и все още ми служи идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да този който ми го препоръча е як но преди да го поръчам ще се огледам и за други мнения и марки. Дано не те обижда това.

И от мен един съвет - из нета има много изписано по тая тема, така че използвай Гугъла. Наскоро правих проучване на актуалните модели за моя бивша колежка, чиято работа е свързана с постоянно пътуване. Направих си следния извод в резюме - по-скъпите модели са с много излишни за БГ екстри и функции за засичане, които тукашните радари не притежават, така че и по-опростените и евтини модели за около 100 лв биха ти свършили същата работа, като тези от 300. Лично аз ползвам модел на Кобра от началото на века и все още ми служи идеално.

:smt017 2006-та, заедно с Октавийката, си взех една Кобра от Метро(малко над 100 лв.) и, на следващата година, още един брой от същия модел за Супърба. Перфектна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува Whistler 78 Pro имам един почти неползван, ама не е евтин.

 

Иначе колегите са прави - търси нещо простичко - в БГ радарите са от времето на птеродактилите и скъпите модели са просто безмислено набутване 12, 14 банда, бла, бла. Ония грозни паралелепипеди в патрулката са на X банд, който се подържа от всички детектори от 15 години насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.