Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

АМАН ОТ КРАДЦИ !!! :(


Recommended Posts

нощеска са влезнали в работилницата ми и са посъбрали инстроментите - заваръчна техника , няколко флкекса , бормашини , фреза за портване на глави ... лоша работа . най лошото е че са ми прибрали главите за бегачкaтa - ако някой чуе да се продават следните глави да свирка :

1 глава коскаст за двигател c20xe (2.0 л 16v)

2. колбеншмид к700 за двигател c20xe (2.0 л 16v)

3. колбеншмид к400 за двигател c20xe (2.0 л 16v)

 

п.с. надявам се да изникнат не да бъдат изчистени от желязото и върнати на вторични :(

 

склонен съм да си ги откупя на разумна цена .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от душици дребни, дето газят на хората труда. Дано се намерят нещата, а апашите да си получат заслуженото. Качвам темата за известно време най-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам, че може да се разходиш до битака в събота. Там съм виждал доста сергии с бормашини ,флесове итн. Може от там да изкочи нещо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флексове се купуват, ама главите, особено ако си работил по тях...Съжелявам много за загубата! Крадците едва ли знаят какво са взели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.