Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Леглата за вдигане на крик


Skoda_Octavia 1.8T

Recommended Posts

Незнам как е при другите коли, но при Октавия 1 забелязах един голям недостатък. Леглата за вдигане на крик не са достатъчно здрави и като се вдига с фабричния крик от вътрешната страна леко потдават с годините. Този недостатък го имам и при другата ми кола- Вентото, ма там имам и един друг проблем- ръждата. А другия проблем е че, ръбчето под прага е много тънко и като вдигат гумаджийте на него го кривят, моето още не е щото си го пазя и не им давам да вдигат на него. Да го бяха направили като при Ауди б4 щеше да бъде много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.