Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за диференциал?!


andro68

Recommended Posts

Здравейте колеги!От доста време карам една Октавия 2002 модел елеганс ,4Х4,1,9 тди,90 кончета!Само дето от два дни вече не е4х4!От доста време на малки предавки1-2 в завой,се чуваше едно причаткване,но не бяха карета ,до онзи ден когато започна ужасно да се чува!Майсторът ми каза че се е прецакал диференциала,но даже не беше сигурен дали задния или предния,обаче е факт че откачи някаква муфа и сега нямам никакви шумове!Нямам и 4х4!

Много ще съм благодарен за всякакви съвети!Понеже вятърът свири в джобовете ми,търся ефтино решение!

1 Да си я карам така!

2 На риск да търся заден мост 2-ра ръка

3 Някак си да ремонтирам този

Също ако някой знае на кой модел голф-съответства моето окачване!!?

Благодаря ви много предварително!

 

П.С.Ако някой се излъже да отговори да пише бавно и на български! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало на Голф 4 да съответства, а такива 4х4 има много. Търси по моргите - все ще излезе нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.