Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ново брандирано гориво в OMV?


legaltk

Recommended Posts

Днес заредих на OMV и ми направи впечатление, че и при бензина, и при дизела има нов надпис за брандирано гориво - марка MOTION или нещо подобно? Служители на рекламна фирма масово сменяха всички надписи по бензиностанцията. При дизела новата марка замества ALPIN DIESEL. Момчето от бензиностанцията твърдеше, че е същото гориво и само сменят надписите. :-k На мен ми се струва, че по-вероятно е да са заменили добавката против замръзване с добавка за повишаване на цетановото число, но не мога да съм сигурен. :-k Нищо вече не би могло да ме учуди. Някой колега сипвал ли е от новото гориво и какви са му впечатленията? Споделете мнение! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле,момчето е било право,казвам го като бивш бензинджия,търговски трик.И аз вярван вече не,горивото у нас е едно и също при всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е просто новото име на Премиум дизела или както там го наричаха в ОМВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички е една "кочината", въпроса е кой - каква добавка налива в него... и дали не караме колите на "боза с олио"... :) Едва ли някой си мисли, че е различно - или поне аз не съм си мислил...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще зареждам и ще пиша за новата нафта. За сега съм с Алпин. Дано да е пристигнала до ОМВ Пловдив на Дунав и Васил Априлов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.