Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

гумичките на клапаните Фелиция 1,3


krasy

Recommended Posts

Здравейте колеги! На дневен ред са ми смяната на гумичките на клапаните със сваляне на главата и шлайф при необходимост.

Каква е финансовата стойност (труд и материали) на подобен ремонт :-k

Бих искал качествени части и ремонт с гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София преди година и нещо излезе около 60 лв по спомен заедно със шлайфа, гумичките и напасването на клапаните. Свалянето и качването го правихме сами, така че не знам тарифата на майсторите. Успех!

 

п.п. за качеството на гумичките и гарнитурите имаше теми /ползвай търсачката/, само не знам ако си занесеш твои гумички в шлайф базата дали ще ти дадат гаранция, понеже там обикновено си ползват техни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.