Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гаснене на Skoda Fabia 1.2 HTP 2004 г.


extremista

Recommended Posts

Здравейте на всички. От две седмици съм собственик на въпросният автомобил. С баща ми го купихме от Еуратек София. Докарахме я в Пловдив на ход и вече навъртях към 300 км. без никакви забележки. Преди няколко дена монтирахме газов инжекцион (пропан бутан). По форумите четох, че доста хора са доволни от добавката за почистване на гривната система Лики Моли. Купих си аз и сипах иии.... започна да гасне в движение (не много често, около 5-6 пъти на ден) без значение дали е на бензин или на газ. Друго което ми прави впечатление е ,че при 2000 оборота в минута на 4-та и 5-та предавки започва да придърпва и като натисна съединителя гасне. Това е само при тези две предавки, при другите го няма този проблем. Също така по сервизна книжка свещите не са сменни от 40 000 км. Според вас от какво може да е това, от добавката ли от свещите ли , споделете мнение и съвет че това ме притеснява много. Благодаря предварително на всички отзовали се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой ли не знае и не може да ме посъветва нещо, преди да съм предприел каквито и да било действия. Също така забелязах друг проблем. Между 1300 и 2000 оборота като набира колата се чува шум приличащ все едно съм закачил пластмасова чаша на спицата на колело и се трие някъде, и леко подрънкване. Качих колата на канал и дръпнах ръчната, включих на скорост и се опитах да потегля. Баща ми беше в канала и според него шума идва от тръбата която излиза от двигателя и отвежда изгорелите газове. Някой имал ли е подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като сипа добавката ли почнаха проблемите, данеби нещо да е съсипала бензиновата система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, проблемите започнаха след като сипах добавката, но може да е просто съвпадение и да не е от нея, но знае ли човек? Тези дни ще сменя свещите но ви моля да ми препоръчате такива за моята кола. А пък за ваг майстор ще гледам да мина по скоро. Ако имате други мнения, препоръки и съвети казвайте, е съм много благодарен на всеки отзовал се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си и горивния филтър, че току виж тая добавка е разтворила всичките мръсотии по горивопроводите и се сещаш къде ги е пратила. Даже почни първо от филтъра. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.2 ltr./47 kW

AZQ BOSCH F7HER2 101 905 601 B 0.9 mm ,NGK ZFR5P-G 101 905 617 0.8 mm

BME BOSCH F7HER2 101 905 601 B 0.9 mm

Избираш си спрямо мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, проблемите започнаха след като сипах добавката, но може да е просто съвпадение и да не е от нея, но знае ли човек? Тези дни ще сменя свещите но ви моля да ми препоръчате такива за моята кола. А пък за ваг майстор ще гледам да мина по скоро. Ако имате други мнения, препоръки и съвети казвайте, е съм много благодарен на всеки отзовал се.

Имаш ЛС .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.