Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скорости (размери евентуално)


zaplahata

Recommended Posts

Колеги, някой има ли размерите на скорости за тези шкоди, интересува ме колко е дълга, и колко е разтоянието от камбаната до оста на полуоската, ако някой в София има такава кутия, свалена, бих искал да я "заема" за 1 час да я наложа на колата си за да видя дали ми пасва ... и после да си му я върна разбира се ... като съм склонен да оставя подобаващ залог че няма да избягам с кутията и няма да се върна ... трябва ми за утре ... защото проекта ни доста напредва вече ... изграждаме окачване, и имам нужда от кутия за да преперя ... другото което искам да знам е ... всички кутии ли са еднакви на размер 4 ст 5 ст сухи мокри ... ,мерси предварително ... ааа ето номера ми 0878225886 Анатоли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887333143 малкия (коце)

живея в орландовци

обади се имам 4ки 5ци "сухи" и "мокри" ще помогнем някакси

 

а дали са свалени... smile091 аз скорости качени на кола за жалост още нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси на колегата за предоставената скоростна кутия за проба, оказа се че не е нашата кутия, утре я връщам ... налага се да се реже малко от купето за да влезне, а на тоя етап не ми се реже от тунела грам ;) Но за в бъдеще, ако ЗАЗ-овата не удържи и се наложи да вземам шкодова, поне знам как изглежда ;) Още веднъж мерси на колегата Малкия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.