Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за Фабиа 1


Delf

Recommended Posts

Колеги, днес след движение на заден ход и в последствие тръгване напред се чу отпред от лявата страна леко хлопване. Повторих операцията и пак се чу същия шум.Стори ми се че нещо по ходовата част има луфт и просто си застава на мястото при смяна на движението.

Някакви идеи?

 

П.С.

Дразни ме много факта че ми е скъсана лепенката на скоростният лост - от къде мога да си купя такава?

Също при контакт на запалването се чува лек шум , като че ли минава вода или по-точно като сипване на вода в бутилка!? :-k

Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е тая лепенка на скоростния лост колега ? а шума дето наподобява сипване на течност е може би че помпата качва гориво ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Тампон на носач

2. При дилърите, при колегата rgc

3. Движението на горивото

 

1 - това втулките на носачите ли са?

2- ще проверя при колегата

3 - нормално ли е да се чува така или предстои пак ремонт?

Благодаря!

Колата е елеганс и на скоростният лост има лепенка - имитация на хром...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормален е звука, не се притеснявай. Да, за големите тампони става въпрос.

Преди три месеца смених тези тампони.....

Ако е от тях.... е...ти тампоните! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудничко е да се каже с пълна достоверност без да съм виждал колата. Може и луфт в накладките да е, трябва да се провери.

Опитай да тръгнеш назад, спри с ръчната спирачка и дай напред. Така ще елиминираш този фактор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм със скъсани тампони, ама такова тропане не е имало. Така ми тропаше отляво когато ми се скъса тампон на двигателя, ама да ти е скъсан трябва нещо бая зор да е видял smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Използвам "дъртата" си тема: от къде мога да намеря полиуретанови тампони за реактивната щанга за фабия 1, 1,9 тди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.