Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

маншони на каретата


todor_velikov

Recommended Posts

Аз съм с един неопренов и един марков. Монтирани са с разлика под 1000км. и към момента са на около 29000км. все още и двата са здрави с разликата, че единия е много напукан а другия е като нов. За съжаление не мога да си спомня от коя страна беше неопреновия и от коя обикновения, но все си мисля, че неопреновия е напукан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам ,сложих от силиконовите 16 лв с греста и скобите,обаче какво е заключението почти всичко на сточна гара е менте-може ли лагер на главината да изхвърли греста за 8000 км,маншона скъсан,нещо май се покитайчи всичко :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че и при мен силиконовия е напукан. Другия го купих от мястото където обикновенно пазарувам резервни части:

 

http://www.vdauto.com/bg/products.php?id=21

 

но тогава се принудих да купя един силиконов защото в момента нямаха наличност. При тях маншоните са или "Льобро" или "НК (ipd)" струват 7лв. с греста и скобите. smile027

http://www.ipd.de/ipd/default.aspx?ID=163&LID=981&CID=2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите бяха от 4 лв. при бай Митко и от 2 лв. комплекта скоби и единия се напука (а според Майстора е механично увреден) а другия беше кез забележки. В крайна сметка сега пак съм с такива, от 4 лв. бройката, 2 лв. комплекта скоби и 4.80 лв. кутийката грес Приста К-2-Г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.