Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Несъвсем уместно питане?!


plovdiv123

Recommended Posts

Здравейте! Аз притежавам Шкода Фаворит от 1994-та година, а жената има Фолксваген Поло Класик-TDI. Понеже отскоро разбрах за т.нар. програма VAGCOM, реших да погледна насам-натам из нета, намерих и линк за сваляне, но бихте ли ме светнали как става самия процес на диагностициране- бих искал да подложа фолксвагена на тест, но къде се закача лаптопа- в някаква специална букса в купето или някъде другаде, по- точно къде се намира тази букса и какво представлява на вид, за да знам какъв кабел да търся. Търсих под радиото, но нищо не открих! Ще помоля за малко ценна информация! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.