Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Масло Maxxus?


Recommended Posts

Здравейте колеги,надявам се ви намирам в добро здраве.Та какво ме глождае.

Два сезона или две смени карам колата си с масло FUCHS 5W40,но сега закупих едно от Автохит

MAXXUS 5w40,та дали има хора карали с него и какви са им отзивите.П.С още не съм го налял :P

Шкодиака е помпа-дюза.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, разликата с ъпрувнатите от VW масла не е повече от 10-20лв. за смяна. Що си правите експерименти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Химията е на достатъчно високо ниво дори в Приста Ойл!Разликата в качеството на различните марки е пренебрежително малка!Дори малките фирми вземат така нареченото базово масло от известни рафинерии!Всичко останало е въпрос на личен избор.Сипвай и карай със здраве,че живота е кратък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в момента съм с това масло,не защото го купих евтино,ами просто така се наложи да сипя набързо някакво,защото си спуках картера.Иначе двигателя работи добре с него,но единствената ми забележка е,че много тракат повдигачите при първо палене и смятам да го сменям в най-скоро време.Според мен е грешка,че си го купил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.