Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бърз въпрос за хората отваряли алтернатор


maxrpm

Recommended Posts

На фелицията и се прецака релето - регулатор. Имам го, но знаете какво ми е на сърце, затова мисля да и бодна 120 ково електронно.

 

Въпроса ми е къде отиват изводите на 2 те четки при 120, и към какво са свързани D+ и DF клемите в 120 алтернатора ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната четка отива към маса в самия алтернатор - кабела е вътре,а кабела за другата четка излиза на извод на алтернатора "M".Този извод се свързва към извода "DF" на регулатора на напрежение.А извода "R" на алтернатора е контролния извод - идва от общата точка на 3-те "контролни" диодa.Свързва се към "D+".

 

Макс,какъв ти е замисъла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

замисъла беше да отрежа с флекса задната част на релето и да си запоя 120 ково електронно, защото нейното не работи, но се оказа, че и самите четки са дали фира и ще сложа фаворитовия регулатор от моя алтернатор ... и замисъла пропадна smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.