Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Силен шум от работата на агренажния ремък


legaltk

Recommended Posts

Агренажният ремък (комплект с ролки и т.н.) е сменян в ЕТ преди 1 год. на 88 000 км. Сега колата е на 105 000 км. От скоро чувам силен шум от работата на агренажния ремък, дори и при затворен преден капак. :idea: Чува се звук подобен на свистене или съскане (като въздух, който изпуска от спукан маркуч). Няма спукан маркуч. Звукът е силен колкото звука от работата на двигателя. Не вие, не скърца. Чувам силно този шум, когато колата е карана и е загряла (особено последните дни, когато температурите са високи), а когато е студена шумът от ремъка според мен е нормален. Възможно ли е да е толкова силен шума от работата на агренажа или пък аз не съм обръщал досега достатъчно внимание на този факт? :?: Други промени в работата на двигателя и вървенето на колата не съм забелязал!

Моля за мнения и препоръки.

Благодаря предварително, колеги и се извинявам, ако безпокойството е излишно! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.