Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся съвет


acioice

Recommended Posts

Здравейте,

от няколко дни имам проблем с Имобилайзера или така си мисля :) . Като завъртя да паля колата запалва и гасне след около 3 сек. а на таблото свети лампичка (автомобил с ключе на него). Имам само 1 ключ , колата пали на произволен брой опити след въртене. Моля за съвет как да се отстрани този проблем и къде. Така направо ме е страх да я карам колата не я знам ще запали или НЕ. автомобила е Шкода Фабия 1.9 СДИ 2001 комфорт.

 

Благодаря на всички отзовали се.

 

 

П.П. Четох из форума на тази тема но никъде не видя решение на проблема във форума на октавия имаше отговор за смяна на някакъв кабел във Еуратек и изчистване на грешки от компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почисти буксата на пръстена около контактният ключ. Обикновено там прави проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от няколко дни имам проблем с Имобилайзера или така си мисля :) . Като завъртя да паля колата запалва и гасне след около 3 сек. а на таблото свети лампичка (автомобил с ключе на него). Имам само 1 ключ , колата пали на произволен брой опити след въртене. Моля за съвет как да се отстрани този проблем и къде. Така направо ме е страх да я карам колата не я знам ще запали или НЕ. автомобила е Шкода Фабия 1.9 СДИ 2001 комфорт.

 

Благодаря на всички отзовали се.

 

 

П.П. Четох из форума на тази тема но никъде не видя решение на проблема във форума на октавия имаше отговор за смяна на някакъв кабел във Еуратек и изчистване на грешки от компютъра.

в кв. Левски на ул. Княгиня Тамара № 16 има двама магьосници по всякакви ел.проблеми. Ползвам техните услуги от няколко години и съм супер доволен! Цените на услугите са нормални, само от Фабията са ми спестили над 1000лв/отABS,EGR,упр-ие на перките,комфорт и упр-ие на преден ел прозорец/. Имах подобен но по-сериозен/пали когато й е кеф/ от твоя проблем с един дизелов Сценик, след близо месец ходене по мъките и посещение на какви ли не сервизи вкл. ПроМобил, където гледаха колата с тъп поглед и чух какви ли не глупости, стигнах до тях. Срещу 100лв /а не 2000 в промобил за смяна на компютъра/за два дена, Сценика си пали без проблем трета година! Всички които съм пратил от тогава са доволни, ще помогнат и на теб. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за телефона ще се постарая да се чуя с тях днес или утре.

 

Установих нещо което ме озадачава по моя проблем - когато забърша ключа с кърпа (такава за стъкла) или дреха (както се забърсват очила само че без дъха) си пали всеки път . Не знам късмет ли е или си внушавам. Може ли да има някакво значение това че го бърша? Първия път го забърсах защото ми се стори че ключа е влажен и запали от раз след това реших да пробвам и си пали ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.