Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.9 sdi


topleva

Recommended Posts

Привет на всички!

От вчера притежавам Shkoda Fabia 1,9 SDI, 2004 г, 47 кс.

Останах учудена, че досега не срещнах във форума някой да спомене автомобил с толкова малко конски сили, а моята е точно такава. Имате ли мнение за тази Шкода, приятели? Ще съм благодарна на мнението на всеки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла в семейството и клуб Шкода България! s_flag

Честито, да си я караш с удоволствие и грижи да нямаш! =D>

И ще чакаме снимки на твоята нова приятелка ..........Всички тук сме любопитни по отношение на новите Шкоди в клуба. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

От вчера притежавам Shkoda Fabia 1,9 SDI, 2004 г, 47 кс.

Останах учудена, че досега не срещнах във форума някой да спомене автомобил с толкова малко конски сили, а моята е точно такава. Имате ли мнение за тази Шкода, приятели? Ще съм благодарна на мнението на всеки!

 

Здравей колежке,

да ти е честита и много безаварийни с нея!

Аз имам същата само че е 2007 г. и съм много доволен засега от нея.Върви прилично и гори малко.

А за 47 к.с. са си 47kW което си прави точно 64 к.с.

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба на икономичните :)Виж в моя "гараж" моята и тя е толкова конски сили."Мого върви ;) "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла в клуба!

Аз също карам една такава служебна и съм доволен много от нея, най-вече от ниският разход!

Пожелажам ти много безаварийни километри.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава колегата да почерпи за бързия тунинг от 47кс на 64кс. 17кс му дойдоха без пари. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря на всички за пожеланията!

На всички също пожелавам безаварийно шофиране и много километри пробег без проблеми! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Привет на всички!

От вчера притежавам Shkoda Fabia 1,9 SDI, 2004 г, 47 кс.

Останах учудена, че досега не срещнах във форума някой да спомене автомобил с толкова малко конски сили, а моята е точно такава. Имате ли мнение за тази Шкода, приятели? Ще съм благодарна на мнението на всеки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектният градски автомобил!

 

 

До тук съм страшно доволна от колата. Разход на гориво градско ми е 4,8. Досега не съм излизала извън града.

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектният градски автомобил!

 

 

До тук съм страшно доволна от колата. Разход на гориво градско ми е 4,8. Досега не съм излизала извън града.

s_flag

E тогава вече ще разбереш какво е да си наистина доволна от разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам разхода на градско, ако излезе на извънградско освен да се наредим зад колежката и да събираме нафтица от прелелия резервоар smile048

 

Честито и безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам разхода на градско, ако излезе на извънградско освен да се наредим зад колежката и да събираме нафтица от прелелия резервоар smile048

 

Честито и безаварийно!

 

Благодарности, колеги!

Да ви се връща!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.