Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със запалката


gen4o_40

Recommended Posts

Привет колеги, smile056

гнездото на запалката ми дава на късо без никакви причини.Запалката я ползвам рядко за да си включа навигацията.Не съм пушач. Свалих кората заедно с гнездото, ама нещо не мога да го сваля за да го подменя с ново.Моля Ви помагайте. Тръгвам за Австрия на екскурзия и ще ми трябва навито.

Колата е Шкода Фабия 1.9 sdi 2001 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица и на мен в Македония ми изгоря предпазителя и то точно когато се омотах и ми свърши и батерията. Като предпазител е 15 А от големите и е между 40 и 44 номер (виж на картичката при предпазителите). Та днес погледнах и видях, че "+" на дъното са му са се разтворили двете страни, които задържат запалката и вече запалката не работи. Погледни и при тебе да не са се допряли към по-горната цилиндрична част, където влиза щекера от навито и трябва да е минус. А и не върти вътре щекера. На неудобно място са я поставили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за инфо: № 42 е запалката

 

Бушони фабия и тяхното предназначение!

 

016022618.jpg

016022619.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маха се средната конзола-нявма как,но е много лесно...

има болтчета под пепелника и под задния пеплник или капак.Основата на предния пепелник излиза с декорациятя на кожичката на ск.лост.

и облицовката на ръчната с дърпане и отдолу чопче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.