Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Октавия


pbanchev

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

За пръв път се включвам във форума, но го следя редовно от години, защото доскоро бях собственик на Fabia (купена нова от ЕТ - 2004 г.). Вече и аз мога да се похваля, че съм горд собственик на Octavia 1,8 TSI Elegance+ (поръчкова от ЕТ). Вече навъртяхме първите 300 км и впечатленията ми от колата са страхотни - невероятна е!!! Знам, че всички (или поне повечето) биха искали да видят снимки, но още не съм й правил такива, защото от момента, в който я взех от ЕТ не е изсъхвала (дъжд,дъжд,....дъжд). Но мога да помогна да си я представите:

- Светло зелен металик (Arctic Green metallic)

- Частичен кожен салон „DUO” – цвят „Ivory”

- Малък кожен пакет

- Декорация с имитация на дърво

- Лети джанти „CRATERIS” 6,5J x 16"

- Сензори за паркиране отпред и отзад

- Електрически огледала с подгряване и сгъване

и др.

Има много за разказване и не знам какво още да напиша, но мисля, че е интересно да споделя с вас следното:

Поръчах колата на 20-ти април (2011) и естествено крайно обезсърчен от 120-те работни дни за доставка започнах безкрайното чакане... Но съвсем неочаквано... о,чудо, на 20-ти юни, от ЕТ ми се обадиха, че колата е в София... Голям кеф! На 30-ти юни Я взех от ЕТ- Г. Оряховица (защото съм от В. Търново) и все още съм в еуфория...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами честито, колега! само да те кефи ти пожелавам!

п.п. не мога да проумея обаче тези срокове на доставка. то бива криза, ама и преди нея беше така... явно проблемът е локален...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита новата придобивка... и само приятни моменти да ти носи. Страхотна кола си избрал. Поздравления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Много безаварийни километри и само хубави моменти с новата Шкода.

 

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите пожелания! Да ви се връща! Както очаквах, получавам добро посрещане във форума, а smile159 вероятно това е само началото... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите пожелания! Да ви се връща! Както очаквах, получавам добро посрещане във форума, а smile159 вероятно това е само началото... smile159

 

Честито колега.. безаварийно и много хубави дестинации да посетиш. А иначе за форума и посрещането само това може да очакваш. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО, колега, направил си много добър избор s_flag . Със Здраве да си я караш и много да те слуша. Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Безброй безаварийни километри по хубави дестинации, с хубави хора и хубава музика! :) smile159 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!!

Със здраве да си я караш и да и се кефиш дълго време !

Пускай снимки да пуснем и ний по една лига :D

Дай още инфо : ръчна кутия ли или дсг ...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря на всички за топлото посрещане и добрите пожелания!

Колега "димон", аз съм почитател на ръчните скоростни кутии, така че... ръчна (6). Иначе съм чел добри отзиви за DSG...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм почитател на ръчните скоростни кутии, така че... ръчна (6). Иначе съм чел добри отзиви за DSG...

 

То и аз така смятах ... докато не се качих на кола с DSG.Но все пак избора е твой!

Добре дошъл и честито за колата,със здраве да си я караш smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Отличен избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, нека винаги те радва докато сте заедно! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, всички! Ето няколко снимки на новата придобивка...

post-6029-13845331775_thumb.jpg

post-6029-138453317756_thumb.jpg

post-6029-138453317762_thumb.jpg

post-6029-138453317768_thumb.jpg

post-6029-138453317773_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, браво, колега! Взел си я като моята на цвят! Браво, прекрасна е! Много безаварийни да й навъртиш, и да няма аварийни въобще.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.