Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Масло скоростна кутия Ок1 2.0 бензин двигател АРК


skOderia

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже или провери на достоверно място колко трябва да е количеството масло в скоростна кутия на Ок1 2.0 бензин, двигател АРК?

Благодаря на отзовалите се.

 

* имам аутодата, там пише 2 литра. Имам и ЕТКА, но в него няма дадено такова количество.

** аз маслото вече го смених, но събра около 1500-1600 мл. Беше достатъчно загряла колата и уж изтече всичко. Не знам дали да се притеснявам

*** смених го защото преди време сменях съединител и майстора изпусна 300-400 мл в канала. После доля няк'во масло, за което твърдеше че е правилното, но мен ме глождеше и си купих 2 л от Еуратек ( около 40лв общо ) и си го смених

**** няма никаква разлика преди-сега при превключването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно за какво я пускаш тази тема????

ей тъй да си намираш на работа ли :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно за какво я пускаш тази тема????

ей тъй да си намираш на работа ли :mrgreen:

 

да го напиша като за прости хора: Интересува ме колко събира. Може и да е полезно за мен или някой който купува/сменя масло след време.

 

* Точно ти, можеше да отвориш и цитираш количеството вместо да ме заяждаш. Определено бих те определил като достоверен източник, но явно нямаш желание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе,не се сърди :D

Просто при положение че си го източил от пробката за източване,като си чакал хууубаво......,после си налял от пробката за наливане докато е преляло......КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА?КАКВО МОЖЕ ДРУГО ДА НАПРАВИШ?? КАКВО ТЕ ИНТЕРЕСУВА КОЛКО ПОЕМА-НАЛИ СИ ВИДЯЛ КОЛКО smile091 smile159

Ами да я беше вдигнал на крик от едната страна ....още малко да излезе и после да наливаш....но това са халюцинации вече.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.