Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kупувам Шкода Фабия I или II


Recommended Posts

Kупувам Шкода Фабия I или II, бензинова 1,2 или 1,4

Държа колата да е в добро техническо състояние с доказана сервизна история/сервизна книжка/ и да е на не повече от 50 000 реални км. Да е в идеален външен вид /оргинална боя/ и да няма забележки по интериора.

Ако е Фабия 1 да е след фейслифта /след 2004-2005год/.

 

Обявата е предимно за София и региона

 

Цена: по договаряне /ориентировъчно до 9-10 хил. лв/

 

За контакти: Георги Иванов

0885896778, 0896696422

giiv@mail.bg

ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво мога да ти предложа,2005г.,всички екстри и всичко работи; газов инжекцион,би ксенон,лети джанти и комплект зимни с тасове,първи собственик на 220 000км в перфектно състояние.

post-8587-138453318473_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на писалите ми до тук!

Нека все пак да уточня по-конкретно какво търся за да няма недоразумения.

Миналата седмица ми се изплъзнаха две много запазени коли Шкода Фабия 1- едната на 3200км, а другата на 45000км. Нямаха никакви забележки по външния вид /лака беше оргинален и в много добро състояние/, интериора като на нов автомобил. И двете Шкоди бяха 1,2 НТР, купувани от Еуратек със сервизни книжки - съответно произведени 2005г и 2006г. За съжаление ми ги отмъкнаха под носа :(.

Търся си подобна колица, като съм готов и да почакам докато излезе нещо подходящо. Не държа на много екстри - може даже да е без ел. стъкла и климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо те тревожат повечко километри, но без основни "екстри" като климатик не си струва да купуваш. Например аз предпочетох малко повече километри, но да имам по-добро оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалният вносител на Мерцедес за България може да има предложение по темата: :mrgreen: http://www.mobile.bg/11309871405454961 Най-голямото неудобство тук е, че колата е във Варна. :(

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Тази не знам дали си я видял, но според мен определено си струва!

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 14&t=24455

Да тази я видях, но като цвят не ми хареса. Предпочитам нещо по незабележимо :)

Продължавам да търся Фабия I в перфектно състояние и на малко км. Ако изникне оферта за Фабия II до 10-11 хил. лв също ме интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Още си търся колица....

В процеса на търсене огледах няколко Фабий, но поради една или друга причина не ми харесаха. Държа много да няма никакви забележки по външния вид и интериора и да е оргинална боята. Малко изминати км и разбира се да са реални. Техническото състояние на колата също да е на ниво.

Склонен съм вече и на вариaнт с икономичен дизел - примерно 1,4 TDI или SDI...

Май изисканията си ми доста високи и незнам дали въобще ще намеря... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Имам приятел който продава Skoda Fabia I 1.2НТР 86к.с. края на 2006г на 39 000 реални км със сервизна книжка от ЕураТек. Колата разполага с 2 ел. стъкла, климатик, хидравлика, заводски CD Player Skoda Symphony, халогени и т.н. Червена на цвят. Цената е 8200лв. Ако проявяваш интерес, мога днес да я снимам и да ти пратя снимките.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Колеги отново търся Фабия, след като се разделих с моето Пежо 206+.

 

Да напомня какви са ми изискванията. Държа да е на оргинална боя, без пребоядисвани детайли, без удари и произшествия. Да е с безупречен интериор и отлично техническо състояние. Предпочитам да е бензинка. Ако се намерия такава Фабия след фейса на I-ва генерация ще е най-добре, но бих взел и Фабия II.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.