Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няма мощтност-фабия 1.9 сди


sonchev

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 6 години съм собственик на неповторимия автомобил шкода фабия,но ето че ми изневерява, колата е на 400000 км, проблемът е, че като е студена колата притриса на около 1200-1300 оборота на втора предавка и на трета и на 4-5. когато я форсирам чади черен дим След като загрее колата се оправя прекасването, но пак си чади и няма мощтност, много трудно се набира, сменен е горивния филтър и масло въздушен,] маслен филтър. Има ли някои на идея какъв е проблема. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кат гледам, явно я караш на въглища,щом така ,чади.......! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от 6 години съм собственик на неповторимия автомобил шкода фабия,но ето че ми изневерява, колата е на 400000 км, проблемът е, че като е студена колата притриса на около 1200-1300 оборота на втора предавка и на трета и на 4-5. когато я форсирам чади черен дим След като загрее колата се оправя прекасването, но пак си чади и няма мощтност, много трудно се набира, сменен е горивния филтър и масло въздушен,] маслен филтър. Има ли някои на идея какъв е проблема. Благодаря предварително.

Хакни и една горивна добавка, и издухай саждите извънградско, и ако пак е така може да е помпата, ако не има добавки за маслото :cry: smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не пишете ,колегата ми се обади по тел.и съм му дал подробни разяснения още преди седмица ,2 май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами,

 

Той човека е писал на 8ми. Сега сме 12ти. Явно тия седмици съвсем къси станаха smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега БЕГАЧКАТА, защо пишеш глупости незнам, парво не те познавам,2-ро не ти знам номера, 3-то не мисля че сам ти званял някога. ТЕМАТА Е АКТУАЛНА. колиги споделете мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sonchev, точно Сами глупости не пише и от него по-компетентен тук едва ли има. А и явно те бърка с някой друг. Виж темата за Гюнтер сервиза в раздела за сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,объркал съм се

скоро ми звъня колега от форума да пита за същия проблем с сди

извинявам се на колегата

този май беше....viewtopic.php?f=8&t=24418

абе те постоянно ми зв. и не помня

колегата 5 пъти е променял написаното в първия пост.....да вземе да я закачи на един вагком,но не китайски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, извинявам се и аз че така остро реагирах, диагностиката беше направена вчера с КТС, грешки нямаше, имаше малко предварение на помпата 6 мисля да беше, сега е 3,4 пак има черен дим но не е толко много. впраскването на горивото беше 3 милиграма, майстора каза че друго освен катализатора не се сеща какво може да е, но ще вида утре като го махна. проблема най вече е че неще да варви и прекасва точно на тези обороти на които се кара нормално колата. някой ако има представа от какво може да е, не пестете коментар. погледнах и темата на колегата с подобния броблем, но на мен грешка няма записана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в живи данни авансатора работи ли?

погледни и тази тема-същите симптоми: viewtopic.php?f=1&t=17611&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обадих се да попитам дали сме гледали авансатора с живи данни, майстора каза че не сме, но ако е имало проблем е било да покаже че центровката не е както трябва ! хмм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отворете капака отгоре на повпата и продухайте /почистете/ електромагнита-събира стружки и не ке движи добре и порцията отива подяволите

ако и там е чисто -сваляйте помпата и разглобявайте да гредате къде е механичния проблем

А клапата как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,объркал съм се

скоро ми звъня колега от форума да пита за същия проблем с сди

извинявам се на колегата

този май беше....http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... =8&t=24418

абе те постоянно ми зв. и не помня

колегата 5 пъти е променял написаното в първия пост.....да вземе да я закачи на един вагком,но не китайски

Аз проблема го реших. И при мен си даваше грешка на клапана на помпата. Губеше мощност при подаване на газ и почваше да ръмжи заради аванса. Ако се окаже от помпата имам една излишна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, днес махнах катализатора,сложихме заместител на негово място, за инфо катализатора го платиха на 80 лв, ном беше 6Q0 178BB. в последствие колата се промени корено, вече не прекасва, но варвежа пак ми се струва слабичак. уваеличи скороста с 20 км преди като я настапех в един страмен участак колата излизаше с 60 км в час, сега е с 80 км в час. повече от 135-140 км на 5та не може да дигне.и това е в лек наклон. колата е била при мен преди 3 години, парвия собственик сам и аз, имах 300000км, продадох я и сега пак си я купих, сега е на 400000км но няма нищо общо от преди. няма мощт. утре ще мера компресията и ще пиша за инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали може проблема да идва от датчика на въздушният филтар ? ако той не отчита както трябва температурата на въздуха и от това да не иска да върви достатачно ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.