Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заключена врата


valter

Recommended Posts

Здравейте,днес ми се заключи задната дясна врата.Не иска да се отвори нито от вън нито от вътре.Някои ако има идея как да я отворя да помага Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно си пострадал от моя проблем. При мен се бяха износили четките и запълваха каналите на колектора с графит. При това моторчето губи въртящ момент. Ефекта беше като при теб - или не се отключва, или не се заключва. Ще те посъветвам при запален двигател (по-високо напрежение) да щракаш бутона за центр.заключване вътре. Има по-голям шанс да се отвори. Всичко това, ако си с оригинално центално и не е прекъснат кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опитай да я отвориш от вьтре така бутончето за заключването трябва да излезе а проблема може да е в моторчето поне при мен беше това успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с бутончето за цент.заключване вътре ама пак не иска :( а лосчето за откючена и заключена врата си работи нормално (когато я отлюча си излиза нагоре и обратно) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.