Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вашето мнение за фабия 1.4 тди 2005


slon_7

Recommended Posts

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    9

  • felicialx

    7

  • bega4kata

    6

  • gogata

    5

Най-много писали в темата

Шкодата ми е на "280 000км" (взех я втора ръка, така че е възможно да е връщан километража), Голфа по километраж е на 240 000км. А един познат ми каза,че може да е и чипосана, но ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от идеята да се заяждам, но "дали така яко набира като се пусне турбината" е въпрос на доста субективна преценка... Със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, от няколко месеца карам Шкода Фабиа 1.4tdi. Искам да попитам и другите с такъв мотор дали така яко набира като се пусне турбината. Скоро карах Голф4 1.9 тди - 90 коня и ми се стори, че набира по- бавно от фабията.

Може и да си прав, и Шкодата да набира по-бързо. Аз също съм пробвал 1,9тди(90коня) и не ми направи голямо впечатление ускорението. Ама и Голфа е по-тежичък. Само хронометъра може да каже със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, от няколко месеца карам Шкода Фабиа 1.4tdi. Искам да попитам и другите с такъв мотор дали така яко набира като се пусне турбината. Скоро карах Голф4 1.9 тди - 90 коня и ми се стори, че набира по- бавно от фабията.

Може и да си прав, и Шкодата да набира по-бързо. Аз също съм пробвал 1,9тди(90коня) и не ми направи голямо впечатление ускорението. Ама и Голфа е по-тежичък. Само хронометъра може да каже със сигурност.

 

Какво толкова значение има кое колко малко по бързо набира. Ако голфа е агр вероятно ще е по бавно от пд-то, ако е alh по бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз също съм на мнение че моторетката си е добра не съм чувал мотор с ПомпаДюза да е тих.И аз съм се насочил на този вариант само ,че на Ауди А2 1.4 тди 75 коня.Омръзнами да съм спонсор на родните бензиностанции то не бяха 115,125,150 коня лакоми за гориво курници и до морето 140-150 лв.за бензин ги няма а и данък към 200.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос е на избор кой какво ще избере на мен лично А2 ми харесва но има и друг който също натиска за такова това е така наречената ЖЕНА нали са все коли на VAG а и да сме живи и здрави другуто е ташак работа. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,може ли да питам,как да разбера дали на моята фабия е сменяна тази верига или не е. Колата я купих януари тази година и е на 200 000км,когато я взех посетих ЕТ но там нищо не ми казаха за нея , в сервизната книжка не пише да е сменяна,а ако е случайно някой който е сменял как е записана смяната в сервизната книжка точно ,да проверя пак,ама не виждам да е отбелязано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.