Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

Работят в Неделя само в сезоните за смяна на гуми и е лудница винаги. :)

 

Точно така! В момента работим от Понеделник до Събота. Почивен ден е Неделя. В активните сезони за смяна на гуми - всеки ден!

 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

Вчера закарах една тарга, която не беше от правата вяра (беше Мазда). Бързи, смели, сръчни както обикновено =)

 

Ако момчето, което беше вчера на работа там чете - Извинявай, колегата е много досаден =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, не, напротив. Специално влача хора при вас, щото знам, че се работи читаво!

 

п.с. - Сигурно на теб звъннах да питам дали е лудница? =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря и аз на момчетата за добре свършената работа по изправянето на два броя Джанти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

++++ за сервиза. Благодарности на Ицо  (по фамилията предполагам брата на Младен ;) ) и колегата Ви. Много старателно и съвестно обслужване - монтаж/демонтаж, гресиране, "заличаване" на едно балонче - без грам забележки. Тия дни ще ме видят пак и с другата кола  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам тъп въпрос...Никога през живота си не съм сменял вентилите на гумите, както и капачките на вентилите. Моите ми се струват за смяна обаче. Има ли вентили и капачки в гумаджийницата или ?  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има :) Всичко има. Ако изпускат или са напукани - сменяй. Иначе, там ще ти кажат, дали са за смяна или не :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам тъп въпрос...Никога през живота си не съм сменял вентилите на гумите, както и капачките на вентилите. Моите ми се струват за смяна обаче. Има ли вентили и капачки в гумаджийницата или ?  :blush:

 

Има разбира се, ти си кажи специално да ги погледнат преди монтажа.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсим и на двама ви! :)

Чакам да ми дойдат новите гуметки (набутах старите на 1 година и 4-5000км. на една баничарка) и идвам да ги сложа. Поръчах си новият Continental Wintercontact 860. Така като гледам модела е много нов и ще съм от опитните зайчета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсим и на двама ви! :)

Чакам да ми дойдат новите гуметки (набутах старите на 1 година и 4-5000км. на една баничарка) и идвам да ги сложа. Поръчах си новият Continental Wintercontact 860. Така като гледам модела е много нов и ще съм от опитните зайчета :)

Няма да си единствен, моите гуми ги чакам асеки момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи трябва да се разберем кой първи да вдигне 200 с тоя модел. После другия ще черпи  :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хронолигията на Гугъл мапс ми показва, че съм бил в Интерпан 17 минути.

Capture.png

За това време: Демонтаж, монтаж, баланс, смяна на винтили, чистене и мазане на главини. Не стига че цените са ок, не стига, че се работи качествено, ами и бързо :) Баси как се радвам, че има такъв читав сервиз за гуми! За сетен път благодарности за професионализма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях да ми сложат зимните обувки. Както винаги - бързи, прецизни и любезни :)

x2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И аз бях днес с един Пасат Б4, доволен съм. То маи кажи речи аз само там си ходя, и пак сложиха чисто нови тежести на Пасата, като ги видя как лъщят и си умирам от кеф :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички от сервиза за отличната работа! Да сте живи и здрави! :flag_skoda:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота следобяд най-накрая намерих време да се занимавам с гумите на колата на жена ми. Отскочих до Интерпан и се преобухме за зимата. Че стана бързо е ясно, но по-важното е вниманието и качеството, с което работят момчетата там. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в четвъртък минах да сменя гумите - както винаги бързо и с много внимание. Въпреки, че не си носех клубната карта Ицо ми направи топ цена, за което специално благодаря. Гумаджийница мечта, бъдете живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, със закъснение, най-накрая смених гумите на два автомобила. Доволен от бързо свършената работа и отношението.

Редактирано от KitKat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.